logo

Darbo laikas

I-V 10:00 - 18:00
VI 10:00 - 14:00
VII nedirbame

Telefonas

+370 675 82488

Mano vardas Jūratė. Esu likimo apdovanota. Darau tai, kas artima mano prigimčiai, kas teikia energijos ir džiugina sielą. Savo veiklos nevadinu darbu ar verslu. Man tai kasdieninis kūrybinis procesas, kuris pilnai užpildo dienos erdvę neišpasakyto grožio žiedais, spalvomis, kompozicijomis.

Svajojau ir ėjau prie šio etapo ilgus gyvenimo metus. Beveik 15 metų gyvenau Didžiojoje Britanijoje. Ši šalis jau buvo tapusi mano namais, kuriuose dirbau širdžiai mielą darbą. Būtent Anglijoje atsiskleidė ir buvo pastebėtas bei įvertintas mano gebėjimas jausti erdvę, komponuoti įvairias detales, derinti spalvas. Organizuodavau bei įgyvendindavau prabangius ir privačius priėmimus, kuriuose netrūkdavo įvairių gėlių kompozicijų. 

Prieš keletą metų grįžusi į Lietuvą nusprendžiau mokytis floristikos amato. Pusę metų, diena iš dienos, dirbau šalia geriausių floristų komandos šalyje. Ir šiandien mėgaujuosi spalvų simfonija, neįprastais žiedų ir atspalvių deriniais.Improvizuoju, kuriu ir noriu papuošti jūsų aplinką. Nuoširdžiai tikiu, jog harmoninga aplinka – geros nuotaikos variklis.