logo

Darbo laikas

I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 17:00
VII 11:00 - 16:00

Telefonas

+370 601 54358

Kaya – mūsų šeimos pavardė (turkiška), Home – namai. Pavadinimas gimė iš mūsų šeimos  didelės meilės paprastumui su prabangos prieskoniu. Tai atspindi mūsų požiūrį į galimybę mėgautis prabangiais, moderniais ir itin estetiškais interjero aksesuarais. Žavėjimasis minimalistinių daiktų pateikimu kitaip nei įprasta, prabangiai, netikėtai, yra tai, ko šiandieninis žmogus trokšta. Mes džiaugiamės galėdami pristatyti namų interjero produktus,atkeliavusias tiesiai iš Turkijos.
Kaya Home – dovanų, indų, baldų ir interjero aksesuarų  parduotuvė.
Pas mus didelis pasirinkimas praktiškų gyvenamosios erdvės aksesuarų: paveikslų, žvakidžių, padėklų, veidrodžių, dėžučių, vazų, skulptūrų ir kitų išskirtinio dizaino gaminių Jūsų stilingiems namams. „Kaya Home“ siūlo itin plačią aksesuarų pasiūlą, atitinkančią tiek klasikinio, tiek modernaus būsto sprendimus. Originalūs, funkcionalūs ir praktiški aksesuarai užtikrina gyvenimo komfortą ir padeda realizuoti novatoriškiausias interjero idėjas.
Mes labai stengiamės, kad kiekvienas mūsų klientas rastų namų jaukumą kuriančių interjero detalių.
Nuolat girdimi atsiliepimai iš mūsų klientų, kuomet svečiai, darbuotojai ar draugai lieka itin nustebinti moderniais interjero sprendimais skatina mus dar labiau stengtis ir suteikti kaip įmanomą geresnę patirtį Jums.