logo

Darbo laikas

I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 17:00

Telefonas

+370 612 66616

KANGOO JUMPSTM – tai saugių, mobilių šuoliavimo batų pasaulinis prekinis ženklas. Kangoo Jumps vizija – padėti susikurti naują gyvenimo būdą, kuris apima sveikatą, fitnesą ir smagų laisvalaikį. Kangoo Jumps yra skirti visų amžių grupių ir įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms ir jais labai lengva naudotis. Šie šokinėjimo batai yra 20 metų tyrimų ir produkto tobulinimo rezultatas, sukurtas tam, kad treniruotės būtų saugios ir ypač linksmos.

KANGOO JUMPS sudaro batai, saugiai fiksuojantys koją, ir patentuotos spyruokliavimo sistemos, kurios susispaudžia tam, kad kiekviename žingsnyje absorbuotų fizinės veiklos poveikį, kuris gali būti žalingas sąnariams. Galutinis rezultatas yra „vaikščiojimo ore“ pojūtis. Dėl plokščio pado jausitės saugiai ir stabiliai, nepriklausomai nuo pasirinktos fizinės veiklos būdo.

Kangoo Jumps pasižymi unikaliomis savybėmis:

  • Padeda išvengti iki 80% žalingos apkrovos sąnariams;
  • Padaro sportą efektyvesnį;
  • Padeda greitai pasiekti norimos kūno formos (sudegina 30% daugiau kalorijų, nei reguliariai treniruojantis su įprastais bateliais).
  • KANGOO JUMPS batai ypač greitai populiarėja visame pasaulyje. Sportas su šiais batais – puikus būdas atsikratyti nepageidaujamo svorio ir pasikrauti energijos.