logo

Darbo laikas

I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 17:00

Telefonas

+370 688 24333

Happeak myli jaukumą, šeimą, vaikus, draugystę, būvimą kartu, būvimą laisviems ir norą būti drąsiems. O didžiausia svajonė – kurti tai, kas suteiktų laimės visiems ieškantiems, tyrinėjantiems pasaulį, kopiantiems į didžiausius iššūkių kalnynus ir besidžiaugiantiems kasdieniais atradimais, bei mažais ar dideliais stebuklais.

Idėjos drabužiams, gimsta šeimoje. Kiekvieną mintį apkabiname ir užauginame norėdami, kad ji patiktų ir tiktų visiems. Kasdien rankiojam įkvėpimą namuose, ruošdami pamokas, žaisdami, spardydami kamuolį, mokydamiesi neatrastų paslapčių, keliaudami, svajodami, išsiterliodami, nusišypsodami, pargriūdami ir iš naujo pakildami. Nebijodami suklysti, bet norėdami geriausio rezultato, dažnai rizikuojame ir be galo džiaugiamės, jei mūsų rūbeliais vilkintys tampa bent truputėlį laimingesni.

Visame chaotiškame skubėjime, kuriame pasaulis priverčia įsisukti, atsiranda ritmingas kvėpavimas, kuris suteikia ramybę. Tuomet užmigus dienos gūsiams, susėdame ir drauge surandame spalvas, formas, kontrastus, atspalvius, sudėliojame siūles ir viską sueiliavę lyg poemą nubraižome ant lapo, kol dar jos pilnos jausmo ir kvapo. Tuomet prasideda nekantrus laukimas, išvysti idėjas užsiropščiusias ant audinio. O tada, matuoti, liesti, analizuoti, bandyti, eksperimentuoti ir galų gale atrasti tai, kas būtų miela ir artima, mums ir kiekvienam.

Happeak’o namuose gyvena tai, kas gimsta šeimoje ir iš beribio jausmo. Vaikams, tėvams, broliams, draugams, sesėms.. visiems! 🙂

P.S. Mūsų parduotuvėje PC Herkaus Galerija  visus klientus vaišiname ne tik šypsenom, bet ir kava bei arbata. O vaikučiams turime ypatingą žaidimų stalą bei jaukią sofą, tad nuobodžiauti pas mus tikrai nebus kada! 😉

– Happeak šeima –