logo

Darbo laikas

I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 17:00
VII 11:00 - 16:00

Telefonas

+370 643 22220

Diamantė tai juvelyrikos studija, kurioje visi mūsų gaminiai yra individualiai suprojektuoti ir apdirbti rankiniu būdu. Mūsų konsultacinėje erdvėje siūloma privati aplinka, kurioje galėsime aptarti Jūsų užsakymą.Kiekvieną klientą asmeniškai aptarnauja profesionalus tos srities specialistas, laikydamasis klientų aptarnavimo standartų.Visi Diamantė kūriniai yra kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti rankomis.Daugelį metų dirbome šioje srityje ir visada žavėjomės deimantais ir elegantišku dizainu. Pradėjome savo karjerą kaip brangakmeniu pardavėjai didmenininkai. Supratę, kad galutiniam vartotojui galime pasiūlyti daugiau negu konkurentai kainos atžvilgiu persiorientavome į juvelyrinių dirbinių dizainą ir papuošalų su brangakmeniais gamybą.

Atradę savo nišą supratome, kad unikalaus dizaino gaminių rinkoje yra trūkumas. Kiekvienas žmogus gali nueiti į parduotuvę ir nusipirkti žiedą iš lentynos… Bet tai, ką norime pasiūlyti, yra specialus dizaino gaminiai kurie puikiai tiktų kiekvienam klientui.   Mūsų stiprybės Žema kaina, kadangi papuošalus gaminame ir brangakmenius perkame tiesiogiai be tarpininkų todėl turime galimybę jums pasiūlyti geriausia kaina.

Bemaž 30000 tūkstančių siekėjų mūsų Facebook puslapyje ir daugybė teigiamų atsiliepimų mus dar labiau skatina tobulėti teikiant geriausią paslaugą ir bene mažiausią kainą Baltijos šalyse.


LT_LT