Laimėkite 500 EUR vertės fotosesiją!

GYVENIMAS – ŽAIDIMAS, O TIKSLAS – STILIUS:
atrask savo kolekciją Herkaus galerijoje!

Vasario 19-29 d., iš parduotuvių ir paslaugų vietų gavę žaidimo anketą, surinkite kuo daugiau lipdukų iš nurodytų vietų. Užpildę Žaidimo anketą ir ją įmetę į Žaidimo urną, dalyvausite loterijoje, kurioje galėsite laimėti 500 EUR vertės fotosesiją. Prizas į piniginius vienetus nekeičiamas.
PRIZAS: Profesionali 500 eurų vertės fotosesija pas Svajonę Kekytę. Į šį paketą įeina asmeninė arba šeimos fotosesija studijoje, visažistės paslaugos, skaitmeninės nuotraukos bei foto knyga.
Laimėtojas bus skelbiamas kovo 4 d.

Žaidimo sąlygos:

1. Pirkėjai, 2023 02 09 – 2023 02 29 renka lipdukus iš nurodytų parduotuvių ir paslaugų vietų, esančių mados ir verslo centre „Herkaus galerija”. Užpildę Žaidimo anketą ir ją įmetę į Žaidimo urną, dalyvauja loterijoje, kurioje gali laimėti 500 EUR vertės fotosesiją. Prizas į piniginius vienetus nekeičiamas

2. Žaidime negali dalyvauti UAB „Talesta” ir mados ir verslo centro „Herkaus galerija” parduotuvių bei pagal sutartis paslaugas teikiančių aptarnaujančių įmonių darbuotojai ir artimiausi jų šeimos nariai, juridiniai asmenys ir didmeninės prekybos atstovai.

Asmens duomenų tvarkymas:

1. Žaidimo dalyvis, Žaidimo anketoje pažymėjęs pageidaujantis gauti informaciją apie mados ir verslo centro „Herkaus galerija” naujienas ir akcijas, sutinka ir leidžia, kad jo pateikti kontaktiniai duomenys būtų naudojami tiesiogines rinkodaros tikslais. Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. a) punktas (sutikimas).

2. Duomenų valdytojas: UAB „Talesta”, įmonės kodas 301557763, buveinės adresas H. Manto g. 22, Klaipėda. Tel. +370 679 77833, el. paštas info@herkausgalerija.lt.

3. Norintys dalyvauti Žaidime asmenys, turi pateikti visus anketoje nurodytus asmens duomenis. Dalyvio asmens duomenys tvarkomi siekiant išrinkti laimėtoją ir perduoti jam prizą. Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. f) punktas (teisėtas interesas).

4. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir naudojimą rasite – Privatumo politika.

naujas

2022, Herkaus Galerija