Naujienos kraunami

« Visi Naujienos

  • Šis renginys jau įvyko.

Tėčių lopšinių koncertas šeimai Herkaus galerijoje

Gruodžio 14, 2019 @ 3:00 am - Gruodžio 23, 2019 @ 4:00 am

Kalėdinės mugės Herkaus galerijoje 12-14 d. metu vyks NEMOKAMAS TĖČIŲ LOPŠINIŲ KONCERTAS ❤️

PRADŽIA ➡ GRUODŽIO 14 D. 12 VAL.

Tai išskirtinės nuotaikos renginys, kuriame skamba tėčių atliekamos vaikiškos dainos, kuriose apdainuojami visi įmanomi vaikų migdymo būdai, kuriuos išmano tik tėčiai.

Jau aštunti metai iš tėčių lūpų nenustoja skambėti vaikiškos dainos sudėtos į koncertinę, muzikinę, šeimyninę programą „Tėčių lopšinės“. Lopšinės, kurias atlieka, auginantys arba jau užauginę savo vaikus, tėčiai.

Koncertinėje programoje skamba šilčiausios dainuojančių tėčių repertuaro vaikiškos dainos: lengvos kaip snaigė, švelnios kaip pūkas, šiltos kaip senelės megztos pirštinaitės, linksmos kaip bundantis upelis. Koncerto aplinka visada išlieka artima namų aplinkai. Klausytis koncerto galima ir sėdint kėdėje, ir ant grindų.

Pasirodymo metu galima paropoti, pašokti, o pavargus padėti galvelę ant mamos ar tėčio pečių ir snustelti. Koncertai kiek neįprasti savo forma, bet labai jaukūs ir saviti, nes koncerto dalyviais gali pabūti kiekvienas. Ant mamos ar tėčio rankų sūpuojasi mažyliai į taktą, vyresni pamiklina rankeles ir kojeles. Su mūsų parūpintais instrumentais vyresnėliai įsijungia į muzikuojančių gretas, dažnai, nors ir trumpam, suburia muzikuojančių mažylių orkestrą, kuriam diriguoja tėčiai: Linas Švirinas bei Jonas Baltokas.

Informacija

Pradžia:
Gruodžio 14, 2019 @ 3:00 am
Pabaiga:
Gruodžio 23, 2019 @ 4:00 am
naujas

2022, Herkaus Galerija